3-1
A select
Dirk-Open Space 3028
2 Flyer
Schublade 60er
Schublade 90r
D13
M11

FUNKCE A HIGHLIGTS

Velké množství funkcí a highligts Vám ulehčí práci ve Vaší nové kuchyni Ballerina a zároveň díky nim prožijete každý den nové zážitky.

Variabilita: kvalitní pochromovaná vnitřní výbava, velké množství výběru rohových skříněk.Dle přání otočný karusel,drátěné půlkruhy,mechanismus Le Mans ledvinovitého tvaru s pevným dnem, Magic Corner a další...

Také u závěsných skříněk stojí funkčnost v popředí.Vedle standatdních dvířek nabízí Ballerina výklopy, zdvihací výklopy, lámací výklopy a žaluzie v mnoha provedeních vč.barevného skla.

Praktické a zároveň funkční jsou potravinové skříně s drátěným výsuvným programem, u něhož lze výsuv o 90° oboustraně natočit, nebo třeba "Tandem-výsuv", u kterého je při otevření dveří další skladovací prostor.

Co by byla Vaše nová Ballerina kuchyně bez výsuvů a zásuvek? S inovací AGANTIS, AGANTIS TOP a AGANTIS TOP INOX se nám podařilo významě posunout standard kvality v kuchyňářské branži.Naše zásuvky a výsuvy jsou vždy ušlechtilé v designu a příkladné ve funkčnosti.Různé příborníky a vnitřní rozdělovníky nabízí další možnosti efektivního využití vnitřního prostoru.

S 24 barvami korpusů na výběr (standardně vně i uvnitř!) bez příplatku bude Vaše kuchyně jedinečná.