KUCHYNĚINTERIÉRYREKONSTRUKCE

Reference

Pro naši firmu je samozřejmostí kvalitně odvedená práce. Proto jsou naši zákazníci vždy spokojeni a doporučují nás dále. Díky tomu 90% našich zakázek realizujeme na doporučení.

 • Alena Váchová NÁVRH A DODÁVKA VESTAVNÉ SKŘÍNĚ A KUCHYNĚ

  Dobrý den,

  ráno jsem byla v bytě a od té doby rozesílám fotky té nádherné skříně. Musím říct, že jsem si ji takhle nedovedla představit. Je úžasná, moc se vám povedla!! Ty šuplíky jsou naprosto luxusní.

  Jestli budu takhle vyřízená z té kuchyně, tak se vám tam snad příští týden rozbrečím :)

  Alena Váchová

 • Ing. Vladimír Stejskal Přeměna Laboratoří Na Zasedací A Školící Místnosti.

  Dobrý den,

  Včera se tu konala avizovaná celodenní porada ústředního ředitele Státní veterinářské správy, jeho náměstků a všech ředitelů odborů SVS ČR, ředitelů Městské a krajských veterinárních správ, ředitelů Státních veterinárních ústavů a ředitele Ústavu pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv.
  Všichni po příchodu stáli v němém úžasu: od centrálního stolu v "malé zasedačce" byla uklizena křesla a na celé ploše stolu bylo občerstvení a nápoje formou celodenně doplňovaného rautu, z techniky ležel na stole jen můj notebook, zapojený přes konektory ve výsuvu a na plátno až do oběda promítal v neustálé smyčce 88 fotografií z celého průběhu přestavby laboratoří. Vedle ve "velké zasedačce", kde pak porada probíhala, hrálo do jejího zahájení CD s krásnou hudbou a prostorovou zvukovou projekcí.

  Moc se to líbilo po všech stránkách a musím Vám sdělit, že aniž bych to nějak speciálně vyzdvihovat, především ředitelé krajských správ ocenili preciznost a čistotu práce, resp. celého provedení a hodně se ptali, která firma to dělala. Asi mají se stavebními firmami své zkušenosti. Ředitelé odborů Státní veteriny byli zcela unešeni a líbilo se to i ústřednímu řediteli (a ten hned tak něco nepochválí).

  Takže myslím, že pro případné "příště" máme zelenou.

  S přáním příjemného dne
  Ing. Vladimír Stejskal
  vedoucí Školicího střediska

 • Milan Kopp Rekonstrukce Bytu A Dodávka K.Linky.Pan Kopp-Holešovice Praha 7

  Dobrý den pane Horne,

  chci poděkovat,dosud perfektní práce a maximální spokojenost.Prosím,pochvalte zejména pracovníky Zdeňka a Honzu,fakt jsou to dříči a skvěle pracujou.Netušil jsem,že už v úterý to bude takhle daleko,super.Vím,že kolem toho všeho máte šrumec-děkuju.Výborný!

« 1 2