BALLERINA KUCHYNĚ

Ballerina kuchyně - kvalitní německé kuchyně - dokonalé v každém detailu.

Ocenění pro Ballerinu

Ballerina získala čtyřikrát po sobě první místo v odborném ocenění svazu německých výrobců kuchyní Markt Intern. Ocenění se uděluje jednou za dva roky za účasti ca. dvaceti německých značkových výrobců v kritériích jako je kvalita, design, cena, množství reklamací, přístup k zákazníkům a další.  Za rok 2021 získává také "Zvláštní uznání" od odborné poroty German Design Awards za inovativní výrobky, které jsou průkopníky v národním i mezinárodním designu. Dle prestižního titulu Focus-Money  dle celoněmeckého hlasování ca.  pěti milionů korespondentů získala  titul Nejoblíbenější výrobce kuchyní v Německu. 

Kuchyně Ballerina získávají ocenění "Vítěz" od odborné poroty German Design Awards 2023.  

Kuchyně Ballerina nezklamou.

Ballerina kuchyně jsou vysoce kvalitním německým výrobkem, které Vás rozhodně nezklamou. Jsou vyráběny individuálně s extrémně rozsáhlou programovou nabídkou materiálů a dekorů. Ballerina každoročně představuje řadu novinek, které odráží nejnovější trendy v oboru. 

Kombinace vaření a práce

Multifunkční skříň v mramorovém vzhledu s připojenou kuchyňskou linkou inteligentně kombinuje několik funkcí. Na jedné straně umožňuje pohodlnou přípravu jídel a na druhé straně soustředěnou práci v domácí kanceláři. Díky dvířkům skříní, které jsou elegantně zapuštěny do strany, Vám již nic nestojí v cestě. Výsledkem je větší svoboda pohybu. Velké posuvné dveře na obytné straně ostrůvku skrývají spoustu úložného prostoru a vypadají útulně. Když jsou všechny dveře zavřené, funkční prostory se během několika vteřin uvolní. Takto vypadá inteligentní život.

Nábytek pro všechny příležitosti

Cupertino je vhodný název pro tento materiál. Znamená design, ale také snadné použití. Barva mu dodává optimistický vzhled a kresba dekoru graffiti potřebnou nevyváženost. AntiBAK je nová povrchová úprava na sametové a mikrostrukturní barvy. Barva má antibakteriální účinek, a proto je hygienicky čistá. Tento materiál je zvláště zajímavý pro veřejné projekty.

Kuchyně na míru.

Vytvoříme návrh kuchyně dle vašich představ, přesně na míru vašemu prostoru, vše přivezeme, smontujeme včetně stavební přípravy a montáže spotřebičů. Jednoduše kuchyně na klíč v té nejvyšší kvalitě a se zárukou TOP výrobce Ballerina kuchyně. 

Funkční skříňky

Správně vybavené úložné prostory, zajistí přehled a pořádek v každé kuchyni.

Navštivte stránky Ballerina Küchen.